O nás

Nezisková organizace Prožij si to vznikla v roce 2019 a její zakladatelkou je Bára Milotová, profesionální divadelní a filmová herečka, je rovněž zakladatelkou audio nakladatelství Audiodětem.

Jsme divadelní spolek prožitkového vzdělávání, tvoříme a hrajeme představení, jejichž tématy jsou dětská šikana, kyberšikana, online závislosti, poruchy příjmu potravin v souvislosti s užíváním sociálních sítí, mezigenerační vztahy a další závažná témata dnešní doby.


Bára Milotová

Herečka, zakladatelka neziskové organizace Prožij si to, má za sebou absolutorium na JAMU, mnoho let působení v brněnských nezávislých divadlech, nyní je na volné noze. Zakladatelka projektu Audiodětem, které se věnuje nejen mluvenému slovu pro děti, ale i problémům dětských závislostí na online životě.

Tereza Michalová

Pedagožka, lektorka, muzikoterapeutka, výtvarnice, loutkoherečka, dlouhou dobu pracovala pro nadaci Terezy Maxové

Hasan Zahirovič

Herec, překladatel, pedagog, vystudoval Filozofickou fakultu v Sarajevu, obor pedagogika a Fakultu humanitních studií v Mostaru, obor herectví.

Natálie Durčáková

Redaktorka, copywriterka, produkční. Za sebou má mimo jiné roční projekt v kulturní neziskové organizaci v Bratislavě a stáž v Českém centru v Londýně. Ve volných chvílích je obvykle ztracená v knihách, uměleckých galeriích nebo v přírodě.

Nela Faltusová

Působila dlouhodobě v neziskovém sektoru jako projektová manažerka a lektorka, nyní pracuje v Českém rozhlase, je dobrovolnicí pro neziskovou organizaci Konsent. Produkční, lektorka.

Jan Adamec

IT konzultant, běžkař, cyklista, kytarista a příležitostný tramp. IT podpora, WWW stránky